Vacuslim 48

Inovativní program pro hubnutí, tvarování těla, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy.

 • odstranění tukových usauenin a celulitidy

 • Vakuslim 48 umožňuje zvýšený přísun kyslíku do buněk a zvýšený oběh, což má za následek hlubší a rychlejší průnik účinných látek Vacuslim 48

 • u ošetření je výsledek viditelný již za 30 minut

 • Vacuslim 48 je metoda pro profesionální formování těla a redukci celulitidy a je ideální, když je třeba zahájit nebo urychlit celý proces hubnutí, formování těla a zlepšit vzhled celulitidy.

VÝSLEDNÉ EFEKTY

 • zeštíhlení - účinné látky mají silný vliv na proces lipolýzy

 • detoxikační efekt - odstranění přebytečné tekutiny a toxinů z těla

 • účinek lymfatické drenáže

 • okamžité zlepšení vzhledu tónu pleti

 • anticelulitidní účinek - podporuje krevní oběh a průtok kyslíku do buněk což urychluje buněčný metabolismus a snižuje celulitidu

 • účinek sauny, preso a karboxylový efekt - karboxylový efekt podporuje průtok krve a kyslíku do buněk, což urychluje buněčný metabolismus a redukci celultidy. S vakuovým vakem se rychleji vstřebávají účinné látky Vacuslim 48 a odbourávají tuk a odstraňují celulitidu.

Ošetření Vacuslim 48 může být použito na všechny zdravé dospělé osoby starší 18 let, kteří nemají problémy s masážemi nebo použitím jiných ošetření těla.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, cukrovka, neléčený vysoký krevní tlak, chyrurgický zákrok v předchozích 6 měsících, rakovina, ekzém, dermatitida, psoriáza, epilepsie, onemocnění ledvin a jater. Ošetření se neprovádí pokud je kůže červená, spálená, čerstvě depilovaná.

NENÍ TO JEN TAK SNADNÉ

Doporuční: Pro dosažení nejlepších a dlouhotrvalejších výsledků používejte ošetřrní Vacuslim 48 každý druhý den, 6 - 12  ošetření celkem za sebou. Pravidelným domácím ošetřením účinek podpoříte.

1. Dodržujte pitný režim -  pomáhá vyplavovat toxiny a rozbité tukové buňky z těla

2. Hýbejte se -  stačí pravidelná chůze, kolo...

3. Zdravá strava  - bez vyváženého jídelníčku je vše složitější

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

Jak získám nejlepší výsledky?

Účinné látky Vacuslim 48 účinkují 48 hodin, proto se ošetření prování každý druhý den. Mezi nimy lze provést lymfodrenáž případně anticelulitidní masáž.

Kdy můžeme očekávat výsledky ošetření?

Výsledek vidíte po prvním ošetření které trvá 30 minut. První 3 - 4 ošetření mají silný lymfatický drenážní účinek, což vede k eliminaci přebytečné tekutiny a následně extrémně rychlé ztrátě obvodu po celém těle.Aktivní složky, které ovlivňují lipolýzu - rozklad tuků, dosáhnou maximálního účinku kolem třetího nebo čtvrtého ošetření. Za účelem dosažení výsledků, doporučuji sérii 6 - 12 ošetření nebo dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Jak podpořit maximální výsledek?

Aby byl výsledek udržen, je nezbytné po dokončení série pokračovat v udržovacích ošetřeních, které může být 3 až 6x za měsíc v závyslosti na metabolismu klientky a stravovacích návycích. Pro udržení výsledků od samotného začátku používání metody Vacuslim 48 jsou doporučeny prodikty domácí péče. Doporučuje se také, aby byly používány dlouhodobě.

Jaké jsou omezení? Pro koho není VCUSLIM 48 vhodný?

Vacuslim 48 lze použít na všechny zdravé dospělé osoby starší 18 let. Pokud máte nějaké akutní či chronické onemocnění, konzultujte nejprve s lékařem.

Může klientka podstupovat Vacuslim 48 při menstruaci?

Doporučuje se, aby se ošetření neprovádělo v době, kdy se zvyšuje průtok krve, což může vést ke zvýšenému a delšímu krvácení.

Mohu používat Vacuslim 48 po porodu?

Po přirozeném porodu nejdříve za 3 měsíce. Po císařském řezu minimálně za 6 měsíců. Vždy je lepší konzultace s gynekologem. Nedoporučujeme při kojení, protože účinné látky mohou jít do mléka a k dítěti.

Jaké příznaky se mohou objevit mezi a po ošetření?

Během ošetření dochází k rychlejšímu očištění těla a eliminaci přebytečné tekutiny vedoucí k vylučování toxinů z těla. Zvýšená diuréza po ošetření vyžaduje denně vypít nejméně 2 lity vody. Během ošetření zažíváte pocit tepla/chladu. Kvůli hřejivému karboxy efektu se zvyšuje oběh, proto každý jedinec může zažít tepelný nárůst odlišně. Pocit tepla se zvyšuje tam, kde je nejvíce tuku a celulitidy. Hřejivý efekt nezpůsobuje podráždění pokožky.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Každé tělo je jiné v závislosti na svém metabolismu stravovacích návycích. Pokud má klientka štíhlejší postavu a má méně tuku, bude výsledek menší. Po jednom ošetření je výsledek viditelný, ale doporučuji řadu 6 - 12 ošetření k dosažení požadovaného výsledku.

Budou znatelné výsledky udržitelné i po skončení ošetření?

Stejně jako u diety je i pro udržení hmotnosti a menšího objemu tělesných partií potřeba měnit návyky v každodením životě a zahrnout fyzickou aktivitu. pokud změníte stravovací návyky a pravidelně budete používat ošetření Vacuslim 48 produkty domácí péče, dosažené výsledky si uchováte. V každém případě se doporučuje nadále používat ošetření Vacuslim 48.

Více na Facebook:  Beauty VS - studio pro krásu

 

 

 • facebook icon

©2020by Vanda Schollaert. Proudly created with Wix.com